Forum Flamenco Strona Główna Flamenco
forum miłośników flamenco - www.forum.flamenco.pl
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Występy:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Flamenco Strona Główna -> Wydarzenia artystyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brujita
Tangos


Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 172
Skąd: obecnie Wawa

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że na stronie jest, że bilety będą dostępne przed koncertem. W szkole natomiast ostatnio słyszałam, że nie. No ale skoro na stronie zawisła taka informacja, to myślę, że musza się z tego wywiązać i sprzedawać też przed koncertem. Nie interesowałam się tym, bo nie kupowałam biletów.
tymczasem zmykam na próbę
_________________
flamenco es... flamenco Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 15:18    Temat postu:

Powrót do góry
margot_susane
Fandango de Huelva


Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 82
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodzenia!NonNon! Pomyślnych desek!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chispa
Tientos


Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 280
Skąd: Koszalin/Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee... piiip blada, bo ja jestem chora, a mój mąż nie chce mnie tam zawieźć, a ja nie mam siły jechać dwoma autobusami, bo mieszkam niestety na Zielonym Zapupiu i w ogóle... a na pewno będzie na co popatrzeć kurza stopa. Mam dość tego chorowania:!: Omija mnie niezła impreza niestety. Crying or Very sad
_________________
Pozdrawiam, Chispa:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chispa
Tientos


Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 280
Skąd: Koszalin/Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już zaczynacie:)Trzymam kciuki Brujita za Ciebie i za Twoje koleżanki. Życzę gromkich, gorących oklasków! Ole!
_________________
Pozdrawiam, Chispa:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brujita
Tangos


Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 172
Skąd: obecnie Wawa

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 07:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było bosko!
Ponieważ w studio Małgosi uczyć się można nie tylko flamenco, ale także tańca hinduskiego klasycznego, bollywood i tańca brzucha, możecie sobie wyobrazić jak barwny i orientalny był pokaz Smile Dziewczyny poubierane w sari i nawet jeden chłopak grający "główną rolę" w jednej z choreografii.
Oj było na co popatrzeć, było.....
_________________
flamenco es... flamenco Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogna
Sevillanas


Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 33
Skąd: WAW / KRK / 3M

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tak tak... i tez szmer na sali, kiedy wyszła grupa bollywood... "ooo.... facet..." Wink zupełnie jak u nas w szkole, kiedy na zajeciach pojawi sie nowy rodzynek Laughing

byłam Smile widziałam Smile szłam nie do konca przekonana co do pomieszania stylów, ale rzeczywiscie - to świetny pomysł, bo gdyby nie koncert NTFu pewnie nie trafilabym w najblizszym czasie na żaden pokaz tańca hinduskiego... fantastyczna Magda Niernsee i jej genialne ruchy, ganialna mimika... chwilami wygladała niemal jak figurka z hinduskiej światyni Smile

Mam wrażenie, że hinduskie i arabskie pokazy przyćmiły odrobine samo flamenco - nie mam na mysli choreografii, techniki itp., ale otoczkę - makijaz, stroje, czyli to, czym poczatkujęce flamenkity trochę nadrabiająi przyciągają uwage Smile

Co do flamenco - bardzo ładne obie sevillany, przyczym przy drugim pokazie - fajnie ułozona 'choreografia' - te wszystki zmiany miejsc, przejścia i nastrój fiesty Smile w ogole chyba sevillana najlepiej wyglada, jak tańczy ją tłum tancerek Smile podobał mi się tangos (nie wiem, czy jest na forum dziewczyna, która tańczyła w pierwszym rzędzie, po lewej stronie, znak rozpoznawczy: golf - jesli tak - wyrazy uznania, ukłony i inne takie - bo to dobiero był tangos!Non!), sympatycznie wypadła alegrias... i tak długo by mozna...

i tylko konferansjerka.... usłyszelismy mnóstwo naprawdę ciekawych historii... ale chwilami były za długie... i za duzo.. i dlaczego o kazdym kolejnym tańcu... ale przynajmniej wiem, dlaczego petenera jest pechowa Smile bo znałam przesąd, ale nie jego genezę Smile

w kazdym razie - niech ten, kto nie był żałuje, bo naprawde było warto Smile

a ja zabieram się za przeglądanie zdjęc z wczoraj, mam nadzieję, że lada dzień będe mogła coś pokazać (hmm... pewnie głównie zdjęcia z bollywood... Smile

PS. a wogóle to proponujęna kazde flamencowe wydarzenie zakładac nowy temat, bo niedługo pogubimy się w czytaniu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
brujita
Tangos


Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 172
Skąd: obecnie Wawa

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Mam wrażenie, że hinduskie i arabskie pokazy przyćmiły odrobine samo flamenco - nie mam na mysli choreografii, techniki itp., ale otoczkę - makijaz, stroje, czyli to, czym poczatkujęce flamenkity trochę nadrabiająi przyciągają uwage"
To prawda - część orientalna zdecydowanie przebijała flamenco bogactwem i różnorodnością strojów, wyrazistym ostrym makijażem. Wydaje mi się, że to dlatego, iż we flamenco przeważa monotonna czerń i czerwień (sama ma czarny manton i czarna spódnicę w białe grochy - ale to bardziej w celu zamaskowania figury....). Zupełnie niesłusznie. Sewilskie kiecki są bajecznie kolorowe, a ubrane w nie kobietki wyglądają jak wielobarwne papugi. Gdyby dziewczyny były tak poubierane, z pewnością ich obecność na scenie byłaby równie mocno zauważalna.
_________________
flamenco es... flamenco Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogna
Sevillanas


Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 33
Skąd: WAW / KRK / 3M

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2007 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

racja Smile

trochę mi brakowało takiej flamencowej "rewii mody" Smile ale to chyba jest tak, ze kazdy pierwsza spódnicę ma czarną lub czerwoną, bo to podstawowe skojarzenie (ja przez pierwszy rok tańczyłam w czarnej z H&M, ale potem sprawiłam sobie niebieską i kremową w róże, a potem znów niebieską... a potem na ArteFlamenco zobaczyłam Rocio Bazan w takich cudownych papuzich kolorkach - róż, czerwień, niebieski i zielony na raz... fantazja... juz wiem, w jakim kierunku zmierzam Smile

ale zaczynam offtop Wink więc, zeby nie było: powoli wrzucam do sieci zdjęcia z wystepu, na razie jest Magda N. (na http://bogna.ownlog.com - w kolorze, na http://bractea.republika.pl - niezupełnie w kolorze), dziś pewnie dorzuce bollywood, może co nieco zdjęć flamenco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Farruca
Tangos


Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 163

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Występ szkoły Studio Styl z Sopotu odbędzie sie prawdopodobnie 16 czerwca w jednym z Trójmiejskich klubów. Szczegóły wrzucę jka tylko się dowiem:)
_________________
Los ojos de los hombres, mi nina, son peligrosos...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
d.orka
Tangos


Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 194
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Farruka, koniecznie napisz coś więcej. Czy wstęp płatny - ile, kiedy kupować, czy mozna zamawiać bilety?
MOże przyjadę?
_________________
d.orka
Czy coś ze mną jest nie tak? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Farruca
Tangos


Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 163

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie , ze napiszę- na razie wiem tylko, że występ bedzie w klubie żak, ceny w zeszłym roku były chyba koło 15 zł i tym razem też pewnie coś koło tego będzie.
pozdrawiam, zapraszam
_________________
Los ojos de los hombres, mi nina, son peligrosos...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Farruca
Tangos


Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 163

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak obiecałam, tak piszęSmile

W tym roku koncert na zakończenie roku szkolnego odbędzie się
16 czerwca (sobota) o godz. 16:00 na scenie teatralnej Klubu Żak w Gdańsku
W pierwszej części koncertu odbędzie się prezentacja choreografii flamenco opracowywanych w minionym roku szkolnym do muzyki z płyt, a także prezentacja tańca brzucha.
W drugiej części koncertu wystąpi zespół "Tanto Flamenco" w składzie:
Magda Ziółkowska - wokal,
Andrzej Lewocki -gitara,
Maciej Mustafa Giżejewski -cajon.
W tej części koncertu zostanie wykonanych kilka choreografii do muzyki na żywo.

Widownia obliczona jest na około 200 miejsc ( w tym wliczone miejsca dla osób nie tańczących w danej części koncertu).

Bilety normalne w cenie 15 zł
Bilety ulgowe 10 zł (na legitymacje uczniowskie i studenckie oraz dla posiadaczy kart klubowych Klubu Żak).

radzę kupić bilety wczesniej, bo ostatnio na fieście przed występem już nie było. Tylko ,że tym razem jednak trochę więcej miejsca:)
pozdrawiam
_________________
Los ojos de los hombres, mi nina, son peligrosos...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Witamina-C
administrator


Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 262
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuuurcze chciałam się do Was wybrać, ale w naszej szkole zakończenie też jest 16 czerwca:). Z tego co wiem w klub AQWARIUM w Krzywym Domku w Sopocie... ogólnie będą występy itp. ale też impreza:) Nie wiem jeszcze w jakich godzinach, więc napiszę potem... szkoda Farruco, bo chciałam do Was przyjść...Sad
_________________
Aprisa y bien no puede ser.
Co nagle to po diable.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Farruca
Tangos


Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 163

PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o, no szkoda, ja chętnie bym zrewizytowałaSmile ale jest może szansa, że zaczniecie poźniej i uda się zdążyćSmile
pozdrawiam
_________________
Los ojos de los hombres, mi nina, son peligrosos...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Witamina-C
administrator


Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 262
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Nie Maj 27, 2007 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzn z tego co wiem, to u nas będzie jakoś tak, że będzie scenariusz, czyli ustawiona kolejność części "pokazowej" zapewne będzie raczej na początku, a potem fiesta...:> Ale wydaje mi się to bardzo możliwe, że zaczniemy nie wcześniej jak o 18, no ale nie jestem pewna (chociaż u nas imprezy raczej nie startują wcześniej niż koło 19.
_________________
Aprisa y bien no puede ser.
Co nagle to po diable.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Maj 27, 2007 21:00    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Flamenco Strona Główna -> Wydarzenia artystyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Flamenco  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group