Forum Flamenco Strona Główna Flamenco
forum miłośników flamenco - www.forum.flamenco.pl
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Początkująca, a wlasciwie ciezko powiedziec, ze poczatkujaca

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Flamenco Strona Główna -> Pogadalnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariposa
Sevillanas


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sob Mar 07, 2009 17:11    Temat postu: Początkująca, a wlasciwie ciezko powiedziec, ze poczatkujaca Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!
Dopiero zarejestrowalam sie na tym forum. Mam kilka pytan, na ktore pewnie bedziecie znaly odpowiedz. Otoz zapisalam sie na kurs flamenco, niestety pierwsza lekcja, w zeszlym tygodniu mi przepadla z powodu choroby, jutro ide po raz pierwszy na zajecia, ale osoby z grupy beda juz nieco wtajemniczone. Chcialam zapytac jakie obuwie powinnam zabrac ze soba na lekcje, oczywiscie nie mam butow do flamenco, a na stronie szkoly napisano, iz wymagane jest obuwie na obcasie, na twardej podeszwie. Niestety nie udalo mi sie takiego nawet nabyc. Moje pytanie brzmi: czy rzeczywiscie juz od poczatku potrzebne sa buty na obcasie, czy moze poczatki nauki wygladaja tak, ze nie potrzebne sa od razu takie buty. Bede wdzieczna za odpowiedz, no i mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona Smile Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Mar 07, 2009 17:11    Temat postu:

Powrót do góry
duende
Sevillanas


Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 14
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witamy Cię w naszym flamencowym światku! ja zaczynałam w bytach, które niekoniecznie mają twardą podeszwę i są na niewielkim obcasie, zapinane na pasek (niezbyt wysokie eleganckie, wizytowe); chodzi też o to, żeby podeszwa dobrze się zginała przy stepowaniu; potem tańczyłam w butach również wizytowych, ale na obcasie takim, jak mają buty do flamenco; teraz od niedawna mam już profesjonalne butki - warto było czekać

tak naprawdę to po kilku zajęciach będziesz wiedziała jakich butów potrzebujesz; życzę miłej zabawy z flamenco
_________________
Tiriti tram tra tram...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mujer
Tientos


Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 218
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obcas 4-5 cm, stabilny, dość szeroki. Buty zapinane na pasek, żeby nie zsuwały się z pięt. Kup najtańsze w CCC albo Dichmanie. W dobre buty zainwestuj wtedy, kiedy będziesz pewna, ze chcesz dalej to robić. Obcas jest ważny, żeby noga od razu dobrze się układała przy stepach. Na początek pewnie ich za wiele nie będzie, więc spokojnie - bez paniki.
Powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariposa
Sevillanas


Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, serdeczne dzieki za odpowiedzi. Wiec na razie mam buciki na obcasiku, takie najzwyklejsze, zreszta instruktorka powiedziala, ze moga byc. Jestem po pierwszych zajeciach, ktore mi sie podobaly, ale ciezko mi zapamietac kroki i wszystko mi sie majta, nie potrafie tego powtorzyc, zaczynam dobrze, a pozniej sie gubie. Licze, ze z biegiem czasu wszystko mi sie w glowie pouklada.
Pozdrowienia od motylka Wink dla wszystkich uzytkownikow forum Wink)))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mujer
Tientos


Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 218
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariposa - nie martw się. Tak to jest na początku: wszystko się myli i nawet zapis w notesiku na niewiele się zdaje. Bo musisz zapamiętać nie tylko co po czym, ale i jak wykonuje się kolejny step.Za kilka lat Smile bedziesz wszystko chwytać w lot. Cierpliwości. Trzymam kciuki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nemo
Alegrías


Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 350
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mujer napisał:
Za kilka lat


He he! Bardzo pocieszające Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Mujer
Tientos


Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 218
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To był żart... Ale, zobaczysz, z każdym miesiącem, z każdym warsztatem dodatkowym (namawiam gorąco) będzie lepiej, bo będziesz juz chociaż szybciej stepy "łapać".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
Soleá


Dołączył: 16 Lut 2021
Posty: 791

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 09:15    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :


_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Ceny akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lut 17, 2021 09:15    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Flamenco Strona Główna -> Pogadalnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Flamenco  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group