Forum Flamenco Strona Główna Flamenco
forum miłośników flamenco - www.forum.flamenco.pl
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

,,Carmen'' Compania Antonio Gades

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Flamenco Strona Główna -> Wydarzenia artystyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Farruca
Tangos


Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 163

PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 22:01    Temat postu: ,,Carmen'' Compania Antonio Gades Odpowiedz z cytatem

w Warszawie (teatr narodowy chyba) 7 i 8. 12 odbędą się koncerty baletu im. Gadesa- Carmen. bilety juz na wykończeniu, koncerty 3 razy- piątek 19, sobota o 15 i 19. ceny- od ponad 100 do ok 60 zł. kto chce niech się śpieszy. ja będęSmile
_________________
Los ojos de los hombres, mi nina, son peligrosos...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lis 10, 2007 22:01    Temat postu:

Powrót do góry
Farruca
Tangos


Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 163

PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kto był niech sie dzieli wrażeniami- słyszałam i o skajych zachwytach i przeklinaniu:)
Osobiście ciesze sie , ze zobaczyłam, ale jednak było wiele rozczarowań i niedociągnięć. Przede wszystkim główna tancerka- Carmen w wykonaniu bodajże Stelli Arauzo- porażka! Nie chodzi bynajmniej o wike i urodę- ale wulgarność i przerysowanie roli przerosło najsmielsze oczekiwania. Niesmaczne. Poza ty, nie jestem wielką ekspertką, ale pewne rzeczy jestem w stanie stwierdzić- technika wykonania z tym, czego uczą nie miała wiele wspólnego. Totalny brak zawieszenia , osadzenia w ziemi- wszystko jej latało, było jakieś pogięte i niechlujne. Ręce nijakie i niekończące ruchu. Nogi latające gdzieś wysoko. Lepsza od niej byłaby kazda tancerka z zespołu, choćby zabita w Tabacalerze rywalka.
Don Jose uroczy i wystylizowany maksymalnie na Gadesa- dzięki niemu dałam sie jednak porwać parę razy magii teatru i wzruszyćSmile. Co prawda może trochę za mało samodzielnego chrakteru a za duzy wpływ mistrza, ale jednak mi to wystarczyło. Jeśli chodzi o resztę- wierne odwzorowanie scen z filmu fajne choreografie tabacalery, zabawy w corridę, końcowe przenikanie sevillany i tangosów, walka z bastonami. Duży minus- pusty dźwięk podłogi i źle nagłośnieni śpiewacy- totalne wycie po samym środkowym paśmie mikrofonu.
Podsumowanie- miło, ale jak na zespół tej klasy- zbyt wiel niedociągnięć, jakieś takie regular, jeśli wręcz nie mierne. Cena i klasa teatru nie licująca z tym , co pokazano.
_________________
Los ojos de los hombres, mi nina, son peligrosos...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcesa
Soleá


Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 1174

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 13:57    Temat postu: Ballet Antonio Gades Odpowiedz z cytatem

2.05.2009 Bydgoszcz, godz. 19.00, Antonio Gades i Carlos Saura "Carmen" - balet flamenco. Antonio Gades Compania
3.05.2009 Bydgoszcz, Godz. 19.00, Antonio Gades "Krwawe gody", "Suite flamenca"- balety flamenco, Antonio Gades Compania
http://www.dlalejdis.pl/kultura/artykul/Program_XVI_Bydgoskiego_Festiwalu_Operowego,1939.html

5.05.2009 Poznań, "Carmen" Compañía Antonio Gades
6.05.2009 Poznań, "Krwawe gody", "Suita flamenco" Compañía Antonio Gades
VI Poznańska Wiosna Baletowa

2.06.2009 Łódź, "Carmen"
http://lodz.naszemiasto.pl/kultura/974757.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
Soleá


Dołączył: 16 Lut 2021
Posty: 791

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 14:40    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :


_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Ceny akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lut 17, 2021 14:40    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Flamenco Strona Główna -> Wydarzenia artystyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Flamenco  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group