Forum Flamenco Strona Główna Flamenco
forum miłośników flamenco - www.forum.flamenco.pl
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rumbero Flamenco w Szczecinie!
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Flamenco Strona Główna -> Wydarzenia artystyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcesa
Soleá


Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 1174

PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 12:02    Temat postu: Rumbero Flamenco w Szczecinie! Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo! Starałam się. Chociaż to prawdopodobnie dzięki temu, że moje ręce odpoczywały w trakcie długich przerw Smile.
Trzeba było przyjść na koncert, ten spęd i tak cię nie ominął Wink

Pierwszy bulerio podobny utwór też był taki długi, ale nie nagrywałam od początku. Trzeci to klasyk, który wypromował Paco de Lucię i jest kojarzony poza środowiskiem flamenco (a tacy widzowie tam dominowali). Podobało mi się. Niestety jak by się muzycy nie starali, publiczność oderwała się od piwa dopiero jak dziewczyny weszły na scenę. Choć ładne te kawałki, to rzeczywiście na tak krótki występ mogli je sobie darować lub skrócić. Pamiętam wielkie zdziwienie na twarzach tancerek, kiedy okazało się, że koniec. Przypuszczalnie nie spodziewali się, że się nie wyrobią. Przecież ta druga, nie nawet zatańczyła solówki.

To ja raczej czułam wielki niedosyt Confused (i pewnie ten podchmielony fan co się wydzierał na akustyka Twisted Evil ). Artyści wiedzą, że na takich spędach nie zrealizują się. Ot wziąć pieniądze, zagrać tyle na ile warunki pozwalają. Cieszyć się, że znajomi przyszli cię oglądać; że część osób przystanęła, popatrzyła na występ i biła brawo to nie byli znajomi tylko ludzie, którym się spodobało. I zwinąć się na następny koncert najlepiej tego samego dnia. Wtedy nie czuć frustracji.
_________________
https://www.facebook.com/groups/341908029299079/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sie 09, 2007 12:02    Temat postu:

Powrót do góry
d.orka
Tangos


Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 194
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MOże to złośliwie zabrzmi, ale w świetle tego co piszesz, słowa pochwały i rozpływanie się w zachwytach nad świetną organizacją zlotu żaglowców były nieco przesadzone. Ale cóż, nigdy nie będzie na 100 procent dobrze na tego typu imprezach.
_________________
d.orka
Czy coś ze mną jest nie tak? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zambra
Sevillanas


Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 7

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2007 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

´Glosnik na scenie to nic innego jak odsluch dla artystow. Zawsze stoi tak aby artysta mogl siebie slyszec. Bez tego kazdy koncert sie posypie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcesa
Soleá


Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 1174

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2007 16:50    Temat postu: Rumbero Flamenco w Szczecinie! Odpowiedz z cytatem

Jak występują tancerze, to powinno być ustawione tak, aby nie zasłaniało. Przed muzykiem i za tancerką. Na takich imprezach o te szczegóły nie dbają. Wiadomo brak czasu.
_________________
https://www.facebook.com/groups/341908029299079/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nemo
Alegrías


Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 350
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że tancerka też powinna mieć odsłuch. A nawet jak uda się tak ustawić głośniki i odsłuchy, żeby nie zasłaniały to zawsze zostają jeszcze kable i reflektory. Dlatego flamenco jest najlepsze nie na wielkich koncertach, ale w małych, kameralnych przestrzeniach i na fiestach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
sir_lancelot
Fandango de Huelva


Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 80
Skąd: Zamek Hemoroid

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam się cieszę jak scena jest równa i gwoździe nie wystają...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
Soleá


Dołączył: 16 Lut 2021
Posty: 791

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 16:03    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :


_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Ceny akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lut 17, 2021 16:03    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Flamenco Strona Główna -> Wydarzenia artystyczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Flamenco  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group